Wynik wyszukiwania
Zapytanie: JOURNAL OF COMPUTATIONAL AND APPLIED MATHEMATICS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000062476
Tytuł oryginału: Systems of fuzzy equations in structural mechanics.
Autorzy: I. Skalna, M. V. Rama Rao, Andrzej* Pownuk.
Źródło: W: Finite element methods in engineering and science. FEMTEC 2006, [El Paso, USA, December 11-15, 2006]. Ed. by P. Solín. Antwerp : Koninklijke Vlaamse Ingenieursvereniging, 2008, s. 149-156, bibliogr. 11 poz.
Seria: (Journal of Computational and Applied Mathematics ; vol. 218, iss. 1 0377-0427)
Słowa kluczowe polskie: niepewność ; analiza przedziałowa ; liczba rozmyta ; analiza wrażliwości
Słowa kluczowe angielskie: uncertainty ; interval analysis ; fuzzy number ; sensitivity analysis
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie