Wynik wyszukiwania
Zapytanie: UKR MATH J
Liczba odnalezionych rekordów: 10



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/10
Nr opisu: 0000120592
Tytuł oryginału: Expressing infinite matrices as sums of idempotents
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2018 vol. 69 iss. 8, s. 1333-1340, bibliogr. 23 poz.
Impact Factor: 0.345
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/10
Nr opisu: 0000127262
Tytuł oryginału: The drazin inverses of infinite triangular matrices and their linear preservers
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2018 vol. 70 iss. 4, s. 614-631, bibliogr. 25 poz.
Impact Factor: 0.345
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/10
Nr opisu: 0000106474
Tytuł oryginału: Construction of Lyapunov functions in the theory of regular linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Viktor Kulyk.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2016 vol. 67 iss. 10, s. 1527-1536, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.228
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/10
Nr opisu: 0000106473
Tytuł oryginału: Groups of periodically defined linear transformations of an infinite-dimensional vector space
Autorzy: O.O. Bezushchak, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2016 vol. 67 iss. 10, s. 1457-1468, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.228
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/10
Nr opisu: 0000109568
Tytuł oryginału: Potential method in the limit problems for the processes with independent increments
Autorzy: Mykola Bratiichuk.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2016 vol. 67 iss. 8, s. 1146-1158, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 0.228
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/10
Nr opisu: 0000109569
Tytuł oryginału: Queueing systems with resume level
Autorzy: Mykola Bratiichuk, D. Sliwinska.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2014 vol. 66 iss. 1, s. 30-41, bibliogr. 5 poz.
Impact Factor: 0.230
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/10
Nr opisu: 0000096369
Tytuł oryginału: Relationship between the green and Lyapunov functions in linear extensions of dynamical
Autorzy: I. M. Hrod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2014 vol. 66 no. 4, s. 617-624, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.230
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


8/10
Nr opisu: 0000071325
Tytuł oryginału: Metric properties of functions defined by partial automata
Autorzy: V. Nekrashevych, A.S. Oliinyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2011 vol. 62 no. 11, s. 1741-1751, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.193
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


9/10
Nr opisu: 0000050899
Tytuł oryginału: Lattice of normal subgroups of a group of local isometries of the boundary of a spherically homogeneous tree
Autorzy: Y. Lavrenyuk, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2008 vol. 60 no. 10, s. 1574-1580, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


10/10
Nr opisu: 0000041361
Tytuł oryginału: Alternating Lyapunov functions in the theory of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2007 vol. 59 no. 4, s. 546-562, bibliogr. 9 poz.
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie