Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SCI RES INST MATH COMPUT SCI
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000089240
Tytuł oryginału: A new variant of temporary temperature field correction method
Autorzy: B. Mochnacki, Ewa Majchrzak, R. Szopa.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 3, 125-135, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000074772
Tytuł oryginału: Application of the two-temperature model for a numerical study of multiple laser pulses interactions with thin metal films
Autorzy: Ewa Majchrzak, Jolanta Dziatkiewicz.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 2, s. 63-70, bibliogr. 11 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000073842
Tytuł oryginału: Fractals based on regular convex polytopes
Autorzy: Andrzej Katunin.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 2, s. 53-62, bibliogr. 13 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000089237
Tytuł oryginału: Modeling of temperature field inside the tissue with a blood vessel using the BEM-FDM algorithm
Autorzy: Ewa Majchrzak, J. Borowska, J. Klekot, D. Tarasek.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 4, s. 85-92, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000072374
Tytuł oryginału: Solution of plane Dirichlet problem using compactly supported 2D wavelet scaling functions
Autorzy: Andrzej Katunin.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 1, s. 31-40, bibliogr. 19 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000074735
Tytuł oryginału: The finite difference method for transient convection-diffusion problems
Autorzy: Ewa Majchrzak, Łukasz Turchan.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 1, s. 63-72, bibliogr. 10 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000080798
Tytuł oryginału: The numerical solution of the transient heat conduction problem using the lattice Boltzmann method
Tytuł w wersji polskiej: Analiza numeryczna nieustalonego przepływu ciepła przy użyciu siatki Boltzmanna
Autorzy: Grażyna Kałuża.
¬ródło: -Sci. Res. Inst. Math. Comput. Sci. 2012 vol. 11 iss. 1, s. 23-30, bibliogr. 8 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1731-5417
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie