Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PUBL MATH DEBRECEN
Liczba odnalezionych rekordów: 11



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/11
Nr opisu: 0000103719
Tytuł oryginału: Sublattices of verbal subgroups
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2015 vol. 86 nr 3/4, s. 377-386, bibliogr. 15 poz.
Impact Factor: 0.438
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo grupy ; podgrupa werbalna ; różnorodno¶ć
Słowa kluczowe angielskie: group law ; verbal subgroup ; variety ; virtual nilpotence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/11
Nr opisu: 0000091220
Tytuł oryginału: Groups of bounded automorphisms of a free group of countably infinite rank
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2013 vol. 83 nr 4, s. 715-725, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.519
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizm wolnej grupy ; automorfizm ograniczony ; elementarne automorfizmy Nielsena
Słowa kluczowe angielskie: automorphism of a free group ; bounded automorphism ; elementary Nielsen automorphisms
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/11
Nr opisu: 0000077447
Tytuł oryginału: A defining property of virtually nilpotent groups
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2012 vol. 81 nr 3/4, s. 415-420, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.322
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
Słowa kluczowe polskie: grupa nilpotentna ; grupa wolna
Słowa kluczowe angielskie: locally graded group ; nilpotent group ; free group
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


4/11
Nr opisu: 0000056908
Tytuł oryginału: On locally graded n-Engel and positively n-Engel groups
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2009 vol. 74 nr 3/4, s. 249-256
Impact Factor: 0.646
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


5/11
Nr opisu: 0000022976
Tytuł oryginału: On the smallest locally and residually closed class of groups, containing all finite and all soluble groups
Tytuł w wersji polskiej: O najmniejszej lokalnie i rezydualnie zamkniętej klasie grup, zawieraj±cej wszystkie grupy skończone i rozwi±zalne
Autorzy: Beata Bajorska.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2006 vol. 69 fasc. 4 (2), s. 423-431, bibliogr. 14 poz.
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/11
Nr opisu: 0000019996
Tytuł oryginału: On permutation groups generated by time-varying Mealy automata
Autorzy: Adam Woryna.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2005 vol. 67 fasc. 1/2, s. 115-130, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.238
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/11
Nr opisu: 0000038219
Tytuł oryginału: Note on a Jensen type functional equation
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2003 t. 63 fasc. 4, s. 703-714, bibliogr. 7 poz.
Impact Factor: 0.139
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z


8/11
Nr opisu: 0000007209
Tytuł oryginału: Subgroups of infinite triangular matrices containing diagonal matrices
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2001 vol. 59 iss. 1, s. 45-50
Impact Factor: 0.139
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


9/11
Nr opisu: 0000006940
Tytuł oryginału: Symmetric words in free nilpotent groups of class 4
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2000 vol. 57 iss. 3/4, s. 411-419
Impact Factor: 0.171
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


10/11
Nr opisu: 0000024430
Tytuł oryginału: On arrangment of regular cyclic subgroup in symmetric group
Autorzy: Piotr Gawron, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 1998 t. 53 fasc. 1/2, s. 49-57, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


11/11
Nr opisu: 0000045147
Tytuł oryginału: Weak automorphisms of the permutation groups Sn
Autorzy: Marek Żabka.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 1993 t. 43 fasc. 1/2, s. 1-8, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie