Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NONLINEAR ANAL THEORY METHODS APPL
Liczba odnalezionych rekordów: 6



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/6
Nr opisu: 0000089639
Tytuł oryginału: Diversities, hyperconvexity and fixed points
Autorzy: R. Espinola, Bożena Pi±tek.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 2014 vol. 95 iss. 1, s. 229-245, bibliogr. 24 poz.
Impact Factor: 1.327
Punktacja MNiSW: 45.000
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
DOI:
Słowa kluczowe polskie: otoczka hiperwypukła struktury z różnorodno¶ci± ; punkty stałe ; hiperwypukła przestrzeń metryczna ; otoczka hiperwypukła przestrzeni metrycznej ; odwzorowania nieoddalaj±ce
Słowa kluczowe angielskie: diversity tight span ; fixed points ; hyperconvex metric space ; metric tight span ; nonexpansive mappings
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/6
Nr opisu: 0000063773
Tytuł oryginału: On cyclic Meir-Keeler contractions in metric spaces
Autorzy: Bożena Pi±tek.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 2011 vol. 74 iss. 1, s. 35-40, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 1.536
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
Słowa kluczowe polskie: skurcze Meir-Keeler ; przestrzeń metryczna
Słowa kluczowe angielskie: Meir-Keeler contractions ; metric space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/6
Nr opisu: 0000007168
Tytuł oryginału: Cancer chemotherapy optimization under evolving drug resistance
Autorzy: Andrzej ¦wierniak, Jarosław ¦mieja.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 2001 vol. 47 iss. 1, s. 375-386
Impact Factor: 0.406
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/6
Nr opisu: 0000007167
Tytuł oryginału: Constrained controllability of semilinear systems
Autorzy: Jerzy** Klamka.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 2001 vol. 47 iss. 5, s. 2939-2949
Impact Factor: 0.406
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/6
Nr opisu: 0000007169
Tytuł oryginału: On the discrete JLQ and JLQG problems
Autorzy: Adam Czornik, Andrzej ¦wierniak.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 2001 vol. 47 iss. 1, s. 423-434
Impact Factor: 0.406
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/6
Nr opisu: 0000129623
Tytuł oryginału: Controllability of 2-D nonlinear systems
Autorzy: Jerzy** Klamka.
¬ródło: -Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 1997 vol. 30 iss. 5, s. 2963-2968, bibliogr. 12 poz.
Impact Factor: 0.280
p-ISSN: 0362-546X
e-ISSN: 1873-5215
Słowa kluczowe polskie: nieliniowe systemy dyskretne ; układ 2-D ; sterowalno¶ć
Słowa kluczowe angielskie: nonlinear discrete systems ; 2-D system ; controllability ; nonlinear covering operator
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie