Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MATH NACHR
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000126905
Tytuł oryginału: Description of relations between regularity coefficients of time-varying linear systems
Autorzy: Adam Czornik, Michał Niezabitowski, A. Vaidzelevich.
Źródło: -Math. Nachr. 2019 vol. 292 iss. 1, s. 8-21, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.910
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 0025-584X
e-ISSN: 1522-2616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wykładnik charakterystyczny ; układ liniowy dyskretny zmienny w czasie ; wykładnik Lapunowa ; współczynnik regularności
Słowa kluczowe angielskie: characteristic exponent ; discrete linear time-varying system ; Lyapunov exponent ; regularity coefficient
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000043443
Tytuł oryginału: On multifunctionals in the Musielak-Orlicz spaces of multifunctions
Autorzy: Andrzej** Kasperski.
Źródło: -Math. Nachr. 1994 Bd 168, s. 161-169, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0025-584X
e-ISSN: 1522-2616
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie