Wynik wyszukiwania
Zapytanie: KYBERNETIKA
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000117151
Tytuł oryginału: Cone-type constrained relative controllability of semilinear fractional systems with delays
Autorzy: Beata Sikora, Jerzy** Klamka.
¬ródło: -Kybernetika 2017 vol. 53 iss. 2, s. 370-381, bibliogr. 32 poz.
Impact Factor: 0.632
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0023-5954
DOI:
Słowa kluczowe polskie: pochodna Caputo ; sterowalno¶ć względna ; ograniczenia ; układ sterowania z opóĽnieniami
Słowa kluczowe angielskie: Caputo derivative ; relative controllability ; constraints ; delayed control system ; semilinear fractional system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000091935
Tytuł oryginału: On transient queue-size distribution in the batch-arrivals system with a single vacation policy
Autorzy: Wojciech Kempa.
¬ródło: -Kybernetika 2014 vol. 50 iss. 1, s. 126-141, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.541
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0023-5954
DOI:
Słowa kluczowe polskie: strumień wej¶ciowy opisany złożonym procesem Poissona ; rozkład liczby zgłoszeń ; teoria odnawiania ; pojedynczy okres przestoju ; stan nieustalony
Słowa kluczowe angielskie: batch Poisson arrivals ; queue-size distribution ; renewal theory ; single vacation ; transient state
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000089619
Tytuł oryginału: On the queue-size distribution in the multi-server system with bounded capacity and packet dropping
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: -Kybernetika 2013 vol. 49 iss. 6, s. 855-867, bibliogr. 24 poz.
Impact Factor: 0.563
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0023-5954
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system kolejkowania typu multi-serwer ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; multi-server queueing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000068777
Tytuł oryginału: On main characteristics of the M/M/1/N queue with single and batch arrivals and the queue size controlled by AQM algorithms
Autorzy: Wojciech Kempa.
¬ródło: -Kybernetika 2011 vol. 47 iss. 6, s. 930-943, bibliogr. 13 poz.
Impact Factor: 0.454
p-ISSN: 0023-5954
Słowa kluczowe polskie: aktywne zarz±dzanie kolejk± ; AQM ; funkcja odrzucaj±ca zgłoszenia ; skończony bufor ; liczba zgłoszeń w systemie kolejkowym
Słowa kluczowe angielskie: active queue management ; AQM ; drop function ; finite buffer ; queue size
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000004078
Tytuł oryginału: Optimal resource allocation in a large scale: system under soft constraints
Autorzy: Zdzisław** Duda.
¬ródło: -Kybernetika 2000 vol. 36 iss. 3, s. 351-362, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.178
p-ISSN: 0023-5954
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000006883
Tytuł oryginału: Robust quasi NID aircraft 3D flight control under sensor noise
Autorzy: Marian Błachuta, V. Yurkevich, Konrad** Wojciechowski.
¬ródło: -Kybernetika 1999 vol. 35 iss. 5, s. 637-650, bibliogr. 36 poz.
Impact Factor: 0.100
p-ISSN: 0023-5954
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000035359
Tytuł oryginału: Controllability of retarded dynamical systems
Autorzy: Jerzy** Klamka.
¬ródło: -Kybernetika 1996 vol. 32 no. 6, s. 591-600, bibliogr. 25 poz.
p-ISSN: 0023-5954
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie