Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J MATH SCI
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000067420
Tytuł oryginału: What do the Engel laws and positive laws have in common?
Autorzy: Olga** Macedońska.
¬ródło: -J. Math. Sci. 2010 vol. 164 iss. 2, s. 272-277, bibliogr. 14 poz.
p-ISSN: 1072-3374
e-ISSN: 1573-8795
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo Engela ; teoria grup ; algebra
Słowa kluczowe angielskie: Engel law ; group theory ; algebra
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


2/2
Nr opisu: 0000041359
Tytuł oryginału: Subgroups of unitriangular groups of infinite matrices
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -J. Math. Sci. 2007 vol. 145 iss. 1, s. 4773-4780, bibliogr. 26 poz.
p-ISSN: 1072-3374
e-ISSN: 1573-8795
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie