Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J MATH BIOL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000058357
Tytuł oryginału: Asymptotic behavior of a Moran model with mutations, drift and recombination among multiple loci
Autorzy: A. Bobrowski, Tomasz Piotr* Wojdyła, Marek Kimmel.
Źródło: -J. Math. Biol. 2010 vol. 61 nr 3, s. 455-473, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 3.021
p-ISSN: 0303-6812
e-ISSN: 1432-1416
DOI:
Słowa kluczowe polskie: rekombinacja ; model Morana ; łańcuch Markowa ; mutacja ; dryft genetyczny
Słowa kluczowe angielskie: recombination ; Moran model ; Markov chain ; mutation ; genetic drift
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie