Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J FRANKLIN INST ENG APPL MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000117455
Tytuł oryginału: What types of functions may be the lower Bohl function of a diagonal discrete linear time-varying systems?
Autorzy: Artur Babiarz, Adam Czornik, A. Konyukh, Michał Niezabitowski.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2017 vol. 354 iss. 13, s. 5131-5144, bibliogr. 40 poz.
Impact Factor: 3.576
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 0016-0032
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000096010
Tytuł oryginału: Alternative formulae for lower general exponent of discrete linear time-varying systems
Tytuł w wersji polskiej: Alternatywne formuły dla dolnego ogólnego wykładnika dyskretnego układu liniowego niestacjonarnego
Autorzy: Adam Czornik, Michał Niezabitowski.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2014 vol. 352 iss. 1, s. 399-419, bibliogr. 53 poz.
Impact Factor: 2.395
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 0016-0032
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000063571
Tytuł oryginału: Bounds for characteristic exponents of discrete linear time varying systems
Autorzy: Adam Czornik.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2010 vol. 347 iss. 2, s. 502-507, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 1.508
DOI:
Słowa kluczowe polskie: stabilno¶ć wykładnicza ; układ liniowy zmienny w czasie ; wykładnik Lapunowa ; wykładnik Perrona
Słowa kluczowe angielskie: exponential stability ; time-varying linear system ; Lyapunov exponent ; Perron exponent
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000011185
Tytuł oryginału: On direct controllability of discrete time jump linear system
Autorzy: Adam Czornik, Andrzej ¦wierniak.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2004 vol. 341 iss. 6, s. 491-503, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.456
p-ISSN: 0016-0032
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalno¶ć ; układ liniowy ; stabilno¶ć stochastyczna
Słowa kluczowe angielskie: controllability ; linear system ; stochastic stability
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000011184
Tytuł oryginału: On the continuous time-varying JLQG
Autorzy: Adam Czornik, Andrzej ¦wierniak.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2004 vol. 341 iss. 4, s. 309-323, bibliogr. 22 poz.
Impact Factor: 0.456
p-ISSN: 0016-0032
DOI:
Słowa kluczowe polskie: układ zmienny w czasie ; układ liniowy
Słowa kluczowe angielskie: time-varying system ; linear system ; JLQG problem
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000007152
Tytuł oryginału: On controllability with respect to the expectation of discrete time jump linear systems
Autorzy: Adam Czornik, Andrzej ¦wierniak.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 2001 vol. 338 iss. 4, s. 443-453
Impact Factor: 0.284
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000033477
Tytuł oryginału: The modelling of vibrating bar systems with nonlinear changeable sections of robots by means of hypergraphs and structural numbers
Autorzy: Andrzej Buchacz, Józef** Wojnarowski.
¬ródło: -J. Franklin Inst., Eng. Appl. Math. 1995 vol. 332B iss. 4, s. 443-467
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie