Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J APPL ANAL
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000095736
Tytuł oryginału: On series whose rearrangements possess discrete sets of limit points
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Konrad Kaczmarek.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2014 vol. 20 no. 1, s. 93-96, bibliogr. 14 poz.
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: szeregi w przestrzeni Banacha ; przegrupowanie szeregów ; zbiór punktów skupienia
Słowa kluczowe angielskie: series in Banach space ; rearrangements of series ; set of limit points
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/4
Nr opisu: 0000091009
Tytuł oryginału: Integral representation of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2012 vol. 18 no. 2, s. 243-258, bibliogr. 20 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: warto¶ć zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; całka Riemanna ; odwzorowanie
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; Riemann integral ; representation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/4
Nr opisu: 0000079432
Tytuł oryginału: On Nemytskij operator in the space of absolutely continuous set-valued functions
Autorzy: Jakub Ludew.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2011 vol. 17 no. 2, s. 277-290, bibliogr. 21 poz.
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: operator Niemyckiego ; funkcja absolutnie ci±gła ; równanie Jensena
Słowa kluczowe angielskie: Nemytskij operator ; absolutely continuous function ; Jensen equation ; set-valued function
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/4
Nr opisu: 0000038218
Tytuł oryginału: On a Jensen type functional equation
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2007 vol. 13 no. 1, s. 19-31, bibliogr. 8 poz.
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie