Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INT J COMPUT MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000071458
Tytuł oryginału: Comments on 'Inversion of A Generalized Vandermonde Matrix' by M.E.A. El-Mikkawy
Autorzy: Jerzy Respondek.
¬ródło: -Int. J. Comput. Math. 2011 vol. 88 no. 16, s. 3565-3568, bibliogr. 3 poz.
Impact Factor: 0.499
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0020-7160
e-ISSN: 1029-0265
DOI:
Słowa kluczowe polskie: konfluentna macierz Vandermonde'a ; funkcja symetryczna podstawowa ; procedura numeryczna ; macierz Vandermonde'a
Słowa kluczowe angielskie: confluent Vandermonde matrix ; elementary symmetric function ; numerical recipe ; Vandermonde matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000022223
Tytuł oryginału: Comparing the Adomian decomposition method and the Runge-Kutta method for solutions of the Stefan problem
Autorzy: Radosław** Grzymkowski, Mariusz Pleszczyński, Damian Słota.
¬ródło: -Int. J. Comput. Math. 2006 vol. 83 no.4, s. 409-417, bibliogr. 26 poz.
Impact Factor: 0.428
p-ISSN: 0020-7160
e-ISSN: 1029-0265
Słowa kluczowe polskie: metoda rozkładu Adomiana ; zagadnienie z ruchomym brzegiem ; metoda Runge-Kutty ; zagadnienie Stefana
Słowa kluczowe angielskie: Adomian decomposition method ; moving boundary problem ; Runge-Kutta method ; Stefan problem
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000014688
Tytuł oryginału: Stefan problem solved by Adomian decomposition method
Autorzy: Radosław** Grzymkowski, Damian Słota.
¬ródło: -Int. J. Comput. Math. 2005 vol. 82 no.7, s. 851-856, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.254
p-ISSN: 0020-7160
e-ISSN: 1029-0265
DOI:
Słowa kluczowe polskie: problem Stefana ; metoda rozkładu Adomiana
Słowa kluczowe angielskie: Stefan problem ; Adomian decomposition method
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000007056
Tytuł oryginału: Sets of primitive words given by fixed points of mappings
Autorzy: Janusz* Matyja.
¬ródło: -Int. J. Comput. Math. 2001 vol. 76 iss. 4, s. 435-446
Impact Factor: 0.162
p-ISSN: 0020-7160
e-ISSN: 1029-0265
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie