Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INT J BIFURCATION CHAOS APPL SCI ENG
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000069216
Tytuł oryginału: Damped vibrations problem of beams fixed on the rotational disk
Autorzy: Sławomir Żółkiewski.
Źródło: -Int. J. Bifurcation Chaos Appl. Sci. Eng. 2011 vol. 21 no. 10, s. 3033-3041, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.755
p-ISSN: 0218-1274
e-ISSN: 1793-6551
Słowa kluczowe polskie: belka wirująca ; drgania ; podatność dynamiczna ; równanie ruchu
Słowa kluczowe angielskie: rotating beam ; vibration ; dynamic flexibility ; equation of motion
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000054510
Tytuł oryginału: Fixed and periodic points of polynomials generated by minimal polynomials of 2cos(2π/n)
Tytuł w wersji polskiej: Punkty stałe i okresowe wielomianów generowanych przez wielomiany minimalne liczb 2cos(2π/n)
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -Int. J. Bifurcation Chaos Appl. Sci. Eng. 2009 vol. 19 no. 9, s. 3005-3016, bibliogr. 27 poz.
Impact Factor: 0.918
p-ISSN: 0218-1274
e-ISSN: 1793-6551
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000026840
Tytuł oryginału: Chaos in ionic transport through membranes
Autorzy: Zbigniew** Grzywna, Zuzanna* Siwy.
Źródło: -Int. J. Bifurcation Chaos Appl. Sci. Eng. 1997 vol. 7 no. 5, s. 1115-1123, bibliogr. 25 poz.
p-ISSN: 0218-1274
e-ISSN: 1793-6551
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie