Wynik wyszukiwania
Zapytanie: APPL MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000052001
Tytuł oryginału: Comparison of six models of antiangiogenic therapy
Autorzy: Andrzej ¦wierniak.
¬ródło: -Appl. Math. 2009 vol. 36 nr 3, s. 333-348, bibliogr. 31 poz.
p-ISSN: 1233-7234
e-ISSN: 1730-6280
Słowa kluczowe polskie: terapia antyangiogenna ; guz ; wzrost nowotworu ; optymalizacja terapii
Słowa kluczowe angielskie: antiangiogenic therapy ; tumor ; cancer growth ; therapy optimization
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.205


2/4
Nr opisu: 0000011020
Tytuł oryginału: On constrained controllability of dynamical systems with multiple delays in control
Autorzy: Beata Sikora.
¬ródło: -Appl. Math. 2005 vol. 32 nr 1, s. 87-101, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 1233-7234
e-ISSN: 1730-6280
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.205
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000000306
Tytuł oryginału: Optimal control for 2-D nonlinear control systems
Autorzy: Barbara Biły.
¬ródło: -Appl. Math. 2002 vol. 29 nr 2, s. 239-249, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1233-7234
e-ISSN: 1730-6280
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. nr P.205


4/4
Nr opisu: 0000001781
Tytuł oryginału: Self-avoiding walks on the lattice Z2 with the 8-neighbourhood system
Autorzy: Andrzej Chydziński, Bogdan Smołka.
¬ródło: -Appl. Math. 2001 vol. 28 nr 2, s. 169-180, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 1233-7234
e-ISSN: 1730-6280
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. nr P.205


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie