Wynik wyszukiwania
Zapytanie: WZÓR DOBIŃSKIEGO
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000085176
Tytuł oryginału: Bridges between different known integer sequences
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota, Edyta Hetmaniok.
Źródło: -Ann. Math. Informat. 2013 vol. 41, s. 255-263, bibliogr. 15 poz.
Uwagi: Zawiera materiały z: 15th International Conference on Fibonacci Numbers and Their Applications, Eger, Hungary, June 25-30, 2012
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1787-5021
e-ISSN: 1787-6117
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa ; liczby Bernoulliego ; liczby Bella ; wzór Dobińskiego
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; Bernoulli numbers ; Bell numbers ; Dobinski's formula
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000088676
Tytuł oryginału: On similarities between exponential polynomials and hermite polynomials
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Mariusz Pleszczyński, Damian Słota, Roman Wituła.
Źródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2013 vol. 12 iss. 3, s. 93-104, bibliogr. 27 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
Słowa kluczowe polskie: liczby Stirlinga ; wielomiany Bella ; wielomiany Hermite'a ; wielomian wykładniczy ; wzór Dobińskiego
Słowa kluczowe angielskie: Stirling numbers ; Bell polynomials ; Hermite polynomials ; exponential polynomial ; Dobinski's formula
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie