Wynik wyszukiwania
Zapytanie: WIELOMIAN VIETA-LUCASA
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000121810
Tytuł oryginału: Wykorzystanie wielomianów Viete'a-Lucasa w kryptografii asymetrycznej
Tytuł w wersji angielskiej: Applications of Viete-Lucas polynomials in public-key cryptography
Autorzy: Marcin Lawnik.
¬ródło: -Stud. Informat. 2017 vol. 38 nr 4, s. 69-77, bibliogr. 19 poz.
Punktacja MNiSW: 9.000
p-ISSN: 1642-0489
Słowa kluczowe polskie: kryptografia asymetryczna ; wielomian Vieta-Lucasa ; szyfrowanie homomorficzne
Słowa kluczowe angielskie: asymmetric cryptography ; Vieta-Lucas polynomial ; homomorphic encryption
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4193
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000091917
Tytuł oryginału: A geometric property of the roots of Chebyshev polynomials
Tytuł w wersji polskiej: Własno¶ci geometryczne pierwiastków wielomianów Czebyszewa
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2014 vol. 13 iss. 1, s. 143-148, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Vieta-Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Vieta-Lucas polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000022224
Tytuł oryginału: On modified Chebyshev polynomials
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
¬ródło: -J. Math. Anal. Appl. 2006 vol. 324 iss. 1, s. 321-343, bibliogr. 12 poz.
Uwagi: Corrigendum to "On modified Chebyshev polynomials" in: J. Math. Anal. Appl. 2007 vol. 336 iss. 1, s. 750.
Impact Factor: 0.758
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Vieta-Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Vieta-Lucas polynomial ; Morgan-Voyce polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie