Wynik wyszukiwania
Zapytanie: WARUNKI STABILNOŚCI SCHEMATU JAWNEGO MRS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000111258
Tytuł oryginału: Dual-phase lag equation. Stability conditions of a numerical algorithm based on the explicit scheme of the finite difference method
Autorzy: Ewa Majchrzak, B. Mochnacki.
Źródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2016 vol. 15 iss. 3, s. 89-96, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
e-ISSN: 2353-0588
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przewodzenie ciepła ; model z dwoma czasami opóźnień ; metoda różnic skończonych ; warunki stabilności schematu jawnego MRS
Słowa kluczowe angielskie: heat conduction ; dual-phase lag equation ; finite difference method ; stability conditions of FDM explicit scheme
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie