Wynik wyszukiwania
Zapytanie: UOGÓLNIONE ZBIOWY MANDELBROTA-JULIA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000124344
Tytuł oryginału: The generalized biquaternionic M-J sets
Autorzy: Andriy Katunin.
Źródło: -J. Geom. Graph. 2018 vol. 22 iss. 1, s. 49-58, bibliogr.
Punktacja MNiSW: 5.000
p-ISSN: 1433-8157
Słowa kluczowe polskie: bikwaternionowe zbiory Mandelbrota-Julia ; algebra bikwaternionów ; fraktale ; uogólnione zbiowy Mandelbrota-Julia
Słowa kluczowe angielskie: biquaternionic Mandelbrot-Julia sets ; algebra of biquaternions ; fractals ; generalized Mandelbrot-Julia sets
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie