Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TWIERDZENIE SCHMIDTA O ISTNIENIU ROZWIĄZAŃ
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000122726
Tytuł oryginału: Exact controllability of non-Lipschitz semilinear systems
Autorzy: Radosław Zawiski.
Źródło: -J. Fixed Point Theory Appl. 2018 vol. 20 iss. 2, art. 67 s. 1-23, bibliogr. 26 poz.
Impact Factor: 1.253
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1661-7738
e-ISSN: 1661-7746
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalność dokładna ; nieskończenie wymiarowy system dynamiczny ; twierdzenie Schmidta o istnieniu rozwiązań ; teoria punktu stałego
Słowa kluczowe angielskie: exact controllability ; nonlinear infinite dimensional dynamical system ; Schmidt existence theorem ; fixed point theorem
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie