Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TORUS NIEZMIENNICZY
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000085173
Tytuł oryginału: Some constructions of Lyapunov function for linear extensions of dynamical systems
Autorzy: Viktor Kulyk, Ewa* Tkocz-Piszczek.
Źródło: -Opusc. Math. 2011 vol. 31 no. 3, s. 399-409, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: funkcja Lapunowa ; torus niezmienniczy
Słowa kluczowe angielskie: Lyapunov function ; invariant torus ; invariant manifold
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000049033
Tytuł oryginału: Sign-changing Lyapunov functions in regularity of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Ewa* Tkocz-Piszczek.
Źródło: -Opusc. Math. 2008 vol. 28 no. 1, s. 93-101, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: torus niezmienniczy ; funkcja Greena ; rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny
Słowa kluczowe angielskie: invariant torus ; Green function ; linear extension ; dynamical system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie