Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TOŻSAMOŚĆ BENEDETTO
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096418
Tytuł oryginału: On the three, five and other periodic orbits of some polynomials.
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota, Tomasz Trawiński, Wojciech* Kołton.
Źródło: W: Analysis and simulation of electrical and computer systems. Eds. Lesław Gołębiowski, Damian Mazur. Berlin : Springer, 2015, s. 91-107, bibliogr. 32 poz.
ISBN: 978-3-319-11247-3978-3-319-11248-0
Seria: (Lecture Notes in Electrical Engineering ; vol. 324 1876-1100)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,7
Bazy indeksujące publikację: Web of Science; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: orbita okresowa ; tożsamość Benedetto ; wielomian Czebyszewa
Słowa kluczowe angielskie: periodic orbit ; Benedetto identity ; Chebyshev polynomial
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie