Wynik wyszukiwania
Zapytanie: STABILNOŚĆ ASYMPTOTYCZNA
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000071548
Tytuł oryginału: Comparison between two approaches to modeling microsatellite DNA repeats: infinite dimensional model and its n-dimensional approximation
Autorzy: Małgorzata* Białka.
Źródło: -Arch. Control Sci. 2011 vol. 21 no. 4, s. 419-441, bibliogr. 10 poz.
Punktacja MNiSW: 9.000
p-ISSN: 0004-072X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: układ nieskończenie wymiarowy ; stabilność asymptotyczna ; układ łańcuchowy ; sekwencje mikrosatelitarne DNA ; poślizg polimerazy
Słowa kluczowe angielskie: infinite dimensional system ; asymptotic stability ; chain system ; microsatellites DNA repeats ; polymerase slippage
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. P.17
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000061574
Tytuł oryginału: Stability of time-varying linear system
Tytuł w wersji polskiej: Stabilność zmiennych w czasie układów liniowych
Autorzy: Aneta* Szyda.
Źródło: -Pomiary Autom. Kontr. 2010 vol. 56 nr 11, s. 1364-1367, bibliogr. 13 poz.
p-ISSN: 0032-4140
Słowa kluczowe polskie: układ liniowy zmienny w czasie ; stabilność eksponencjalna ; stabilność układów liniowych ; stabilność asymptotyczna ; wykładnik Lapunowa
Słowa kluczowe angielskie: time-varying linear system ; exponential stability ; stability of linear systems ; asymptotic stability ; Lapunov exponent
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. P.661
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000059080
Tytuł oryginału: Stabilność ciągłych układów liniowych o zmiennych skokowo współczynnikach.
Autorzy: Aneta* Bal-Szyda.
Źródło: W: Informatyka - sztuka czy rzemiosło. KNWS'09, Rydzyna, 3-5 czerwca 2009. Materiały 6. konferencji naukowej. Preprint. Zielona Góra : Instytut Informatyki i Elektroniki. Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Uniwersytet Zielonogórski, 2009, s. 41-43, bibliogr. 4 poz.
Organizator: Uniwersytet Zielonogórski. Instytut Informatyki i Elektroniki, Polskie Towarzystwo Informatyczne. Oddział Wielkopolski
Słowa kluczowe polskie: stabilność asymptotyczna ; wykładnik Lapunowa ; układ liniowy zmienny w czasie ; stabilność układów liniowych
Słowa kluczowe angielskie: asymptotic stability ; Lyapunov exponent ; time-varying linear system ; stability of linear systems
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000050306
Tytuł oryginału: Stabilność ciągłych układów liniowych o zmiennych skokowo współczynnikach
Autorzy: Aneta* Bal-Szyda.
Źródło: -Prz. Elektrot. 2009 R. 85 nr 7, s. 211-214, bibliogr. 4 poz.
Impact Factor: 0.196
p-ISSN: 0033-2097
Słowa kluczowe polskie: stabilność asymptotyczna ; wykładnik Lapunowa ; liniowy układ ciągły ze skokowo zmieniającymi się współczynnikami
Słowa kluczowe angielskie: asymptotic stability ; Lapunov exponent ; linear continuous time-varying system
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. P.677
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie