Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RÓWNANIE RÓŻNICZKOWE Z OPÓŹNIENIEM
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000111627
Tytuł oryginału: Estimation of initial functions for systems with delays from discrete measurements
Autorzy: Krzysztof Fujarewicz.
Źródło: -Math. Biosci. Eng. 2017 vol. 14 no. 1, s. 165-178, bibliogr. 18 poz.
Uwagi: Referat wygłoszony na: International Conference on Micro and Macro Systems in Life Sciences, Bedlewo, Poland, 8-12 January 2015
Impact Factor: 1.230
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1547-1063
e-ISSN: 1551-0018
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różniczkowe z opóźnieniem ; układ z opóźnieniami ; funkcja początkowa ; estymacja parametrów ; sprzężona analiza wrażliwości ; układ próbkowania
Słowa kluczowe angielskie: delay differential equation ; system with delays ; initial function ; parameter estimation ; adjoint sensitivity analysis ; sampled system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000048692
Tytuł oryginału: Modelling and analysis of dynamics of viral infection of cells and interferon resistance
Autorzy: P. Getto, Marek Kimmel, A. Marciniak-Czochra.
Źródło: -J. Math. Anal. Appl. 2008 vol. 344 iss. 2, s. 821-850, bibliogr. 19 poz.
Impact Factor: 1.046
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813
DOI:
Słowa kluczowe polskie: model infekcji ; zakażenie wirusowe ; analiza asymptotyczna ; równanie różniczkowe zwyczajne ; model populacji ; równanie różniczkowe z opóźnieniem ; kryterium Michajłowa
Słowa kluczowe angielskie: infection model ; viral infection ; asymptotic analysis ; ordinary differential equation ; population model ; delay differential equation ; Mikhailov criterion
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie