Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RÓWNANIE RÓŻNICOWE UŁAMKOWEGO RZĘDU
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000135466
Tytuł oryginału: Comparison of the probabilistic ant colony optimization algorithm and some iteration method in application for solving the inverse problem on model with the Caputo type fractional derivative
Autorzy: Rafał Brociek, Agata Chmielowska, Damian Słota.
Źródło: -Entropy 2020 vol. 22 iss. 5, art. no. 555 s. 1-12, bibliogr. 33 poz.
Impact Factor: 2.494
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 1099-4300
DOI:
Słowa kluczowe polskie: pochodna ułamkowego rzędu ; równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; problem odwrotny ; modelowanie matematyczne ; przewodzenie ciepła
Słowa kluczowe angielskie: fractional derivative ; fractional difference equation ; inverse problem ; mathematical modeling ; heat conduction
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000134830
Tytuł oryginału: Some results on linear nabla Riemann-Liouville fractionaldifference equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Math. Methods Appl. Sci. 2020 vol. 43, s. 7815-7824, bibliogr. 19 poz.
Impact Factor: 1.626
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 0170-4214
e-ISSN: 1099-1476
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; wykładnik Lapunowa
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; Lyapunov exponent ; nabla Riemann-Liouville difference
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000133539
Tytuł oryginału: Global attractivity for some classes of Riemann-Liouville fractional differential systems
Autorzy: H. T. Tuan, Adam Czornik, J. Nieto, Michał Niezabitowski.
Źródło: -J. Integral Equ. Appl. 2019 vol. 31 nr 2, s. 265-282, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 0.930
Punktacja MNiSW: 70.000
p-ISSN: 0897-3962
e-ISSN: 1938-2626
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; pochodna Riemanna-Liouville'a ; asymptotyczne zachowanie rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; Riemann-Liouville derivative ; asymptotic behaviour of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


4/4
Nr opisu: 0000127844
Tytuł oryginału: Variation of constant formulas for fractional difference equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Arch. Control Sci. 2018 vol. 28 no. 4, s. 617-633, bibliogr. 26 poz.
Impact Factor: 1.559
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 1230-2384
e-ISSN: 2300-2611
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; uzmiennianie stałych ; separowalność rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; variation of constant ; separation of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie