Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RÓWNANIA CAŁKOWE
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000118763
Tytuł oryginału: Queueing delay in a finite-buffer model with failures and bernoulli feedback.
Autorzy: Wojciech Kempa.
Źródło: W: Information Systems Architecture and Technology. Proceedings of 38th International Conference on Information Systems Architecture and Technology - ISAT 2017. ISAT 2017. Pt. 2. Eds.: Jerzy Świątek, Leszek Borzemski, Zofia Wilimowska. Cham : Springer, 2018, s. 229-238, bibliogr. 15 poz.
ISBN: 978-3-319-67228-1978-3-319-67229-8
Seria: (Advances in Intelligent Systems and Computing ; vol. 656 2194-5357)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: Bernoulli feedback ; system kolejkowy ze skończonym buforem ; równania całkowe ; opóźnienie kolejkowania ; stan przejściowy
Słowa kluczowe angielskie: Bernoulli feedback ; finite-buffer queue ; integral equations ; queueing delay ; transient state
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/3
Nr opisu: 0000122589
Tytuł oryginału: Transient solution for the queue-size distribution in a finite-buffer model with general independent input stream and single working vacation policy
Autorzy: Wojciech Kempa, Martyna Kobielnik.
Źródło: -Appl. Math. Model. 2018 vol. 59, s. 614-628, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 2.841
Punktacja MNiSW: 35.000
p-ISSN: 0307-904X
e-ISSN: 1872-8480
DOI:
Słowa kluczowe polskie: skończony bufor ; równania całkowe ; rozkład liczby zgłoszeń ; stan przejściowy ; przerwa w działaniu
Słowa kluczowe angielskie: finite buffer ; integral equations ; queue-size distribution ; transient state ; working vacation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000084044
Tytuł oryginału: Zastosowanie równań całkowych do wyznaczania parametrów elektrycznych bifilarnych torów wielkoprądowych pieców elektrycznych. Rozprawa doktorska.
Autorzy: Tomasz* Kraszewski.
Miejsce i rok obrony: Gliwice, 2013
Opis fizyczny: , 116 k., [1] k. tabl., bibliogr. 82 poz.
Uczelnia i wydział: Politechnika Śląska. Wydział Elektryczny.
Promotor: prof. dr hab. inż. Bernard** Baron
Słowa kluczowe polskie: tor wielkoprądowy ; sieć krótka ; piec łukowo-oporowy ; równania całkowe ; impedancja
Słowa kluczowe angielskie: high current circuit ; short network ; arc resistance furnace ; integral equations ; impedance
Typ publikacji: D
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. Cz.Ab. R-4928 + CD


stosując format:
Nowe wyszukiwanie