Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PRZESTRZEŃ HILBERTA
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000108222
Tytuł oryginału: Approximate controllability of stochastic nonlinear infinite dimensional systems. A short survey.
Autorzy: Jerzy Klamka, Janusz Wyrwał.
Źródło: W: 2016 21st International Conference on Methods and Models in Automation and Robotics. MMAR 2016, Międzyzdroje, Poland, 29 August-1 September 2016. Piscataway : Institute of Electrical and Electronics Engineers, 2016, s. 505-510, bibliogr. 20 poz.
ISBN: 978-1-5090-1715-7978-1-5090-1866-6
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,3
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalność ; proces stochastyczny ; system stochastyczny ; przestrzeń Hilberta ; pomiar ruchu ; równanie różniczkowe ; pomiar Q
Słowa kluczowe angielskie: controllability ; stochastic process ; stochastic system ; Hilbert space ; motion measurement ; differential equation ; Q measurement
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000105450
Tytuł oryginału: Banach fixed-point theorem in semilinear controllability problems - a survey
Autorzy: Jerzy Klamka, Artur Babiarz, Michał Niezabitowski.
Źródło: -Bull. Pol. Acad. Sci., Tech. Sci. 2016 vol. 64 no. 1, s. 21-35, bibliogr. 80 poz.
Impact Factor: 1.156
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0239-7528
e-ISSN: 2300-1917
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Banacha ; przestrzeń Hilberta ; punkty stałe ; przestrzeń nieskończenie wymiarowa ; całkowita sterowalność
Słowa kluczowe angielskie: Banach space ; Hilbert space ; fixed point ; infinite-dimensional space ; complete controllability
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000106956
Tytuł oryginału: Schauder's fixed-point theorem in approximate controllability problems
Autorzy: Artur Babiarz, Jerzy Klamka, Michał Niezabitowski.
Źródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2016 vol. 26 no. 2, s. 263-275, bibliogr. 53 poz.
Impact Factor: 1.420
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1641-876X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalność przybliżona ; przestrzeń Banacha ; przestrzeń Hilberta ; twierdzenie Schaudera o punkcie stałym ; przestrzeń nieskończenie wymiarowa
Słowa kluczowe angielskie: approximate controllability ; Banach space ; Hilbert space ; Schauder fixed-point theorem ; infinite-dimensional space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000083037
Tytuł oryginału: The hyperspace of indecomposable subcontinua of a cube
Autorzy: Alicja Samulewicz.
Źródło: -Boletin Soc. Mat. Mex. 2011 vol. 17 nr 1, s. 89-91, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 0037-8615
Słowa kluczowe polskie: continuum ; kostka Hilberta ; przestrzeń Hilberta ; nadprzestrzeń
Słowa kluczowe angielskie: continuum ; Hilbert cube ; Hilbert space ; hyperspace
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie