Wynik wyszukiwania
Zapytanie: POCHODNA RIEMANNA-LIOUVILLE A
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000133539
Tytuł oryginału: Global attractivity for some classes of Riemann-Liouville fractional differential systems
Autorzy: H. T. Tuan, Adam Czornik, J. Nieto, Michał Niezabitowski.
Źródło: -J. Integral Equ. Appl. 2019 vol. 31 nr 2, s. 265-282, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 0.930
Punktacja MNiSW: 70.000
p-ISSN: 0897-3962
e-ISSN: 1938-2626
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; pochodna Riemanna-Liouville'a ; asymptotyczne zachowanie rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; Riemann-Liouville derivative ; asymptotic behaviour of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie