Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ODWZOROWANIE LOGISTYCZNE
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000131482
Tytuł oryginału: Aproksymacje odwzorowań chaotycznych poprzez rozwinięcia w szereg Fourier'a.
Autorzy: Marcin Lawnik.
¬ródło: W: IX Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '19. Gliwice, 19.09.2019. Gliwice : [b.w.], 2019, s. 25, bibliogr. 2 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Przemysłowej Instytutu Matematyki Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki ¦l±skiej, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Słowa kluczowe polskie: odwzorowanie logistyczne ; odwzorowanie namiotowe ; aproksymacja ; szereg Fouriera
Słowa kluczowe angielskie: logistic map ; tent map ; approximation ; Fourier series
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/3
Nr opisu: 0000127554
Tytuł oryginału: Combined logistic and tent map.
Autorzy: Marcin Lawnik.
¬ródło: W: International Conference on Mathematical Modelling in Physical Sciences, 27-31 October 2018, Moscow, Russian Federation. Ed. Dimitrios S. Vlachos. Bristol : Institute of Physics Publishing, 2018, art. 012132 s. 1-6, bibliogr. 5 poz.
Seria: (Journal of Physics ; Conference Series ; vol. 1141, conference 1 1742-6588)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
DOI:
Słowa kluczowe polskie: chaos ; odwzorowanie logistyczne ; odwzorowanie namiotowe
Słowa kluczowe angielskie: chaos ; logistic map ; tent map
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: PUBLISHER_WEBSITE
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000095213
Tytuł oryginału: Periodic orbits of boundary logistic map and new kind of modified Chebyshev polynomials.
Autorzy: Edyta Hetmaniok, P. Lorenc, Damian Słota, Roman Wituła.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 325-343, bibliogr. 38 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 1,18
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: orbita okresowa ; odwzorowanie logistyczne ; wielomian Czebyszewa
Słowa kluczowe angielskie: periodic orbit ; logistic map ; Chebyshev polynomial
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie