Wynik wyszukiwania
Zapytanie: LICZBY JORDANA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096532
Tytuł oryginału: Jordan numbers, Stirling numbers and sums of powers
Autorzy: Roman Wituła, Konrad Kaczmarek, P. Lorenc, Edyta Hetmaniok, Mariusz Pleszczyński.
Źródło: -Discuss. Math., Gen. Algebra Appl. 2014 vol. 34 no. 2, s. 155-166, bibliogr. 15 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 1509-9415
e-ISSN: 2084-0373
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby Bernoulliego ; współczynnik dwumianowy ; liczby Jordana ; liczby Stirlinga ; liczby Zivkovica
Słowa kluczowe angielskie: Bernoulli numbers ; binomial coefficient ; Jordan numbers ; Stirling numbers ; Zivkovic numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie