Wynik wyszukiwania
Zapytanie: DWULINIOWY MODEL SZEREGU CZASOWEGO
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000081911
Tytuł oryginału: Bilinear models in adaptive control
Tytuł w wersji polskiej: Modele biliniowe w regulacji adaptacyjnej
Autorzy: Ewa** Bielińska, Bartłomiej Zieliński.
Źródło: -Int. J. Adaptive Control and Signal Process. 2000 vol. 14 no. 8, s. 799-811, bibliogr. 8 poz.
Impact Factor: 0.342
p-ISSN: 0890-6327
e-ISSN: 1099-1115
DOI:
Słowa kluczowe polskie: model nieliniowy ; dwuliniowy model szeregu czasowego ; sterowanie adaptacyjne
Słowa kluczowe angielskie: nonlinear model ; bilinear time series model ; adaptive control
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie