Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CIĄGŁOŚĆ RODZINY SINUSÓW
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000091010
Tytuł oryginału: Some properties of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
Źródło: -Opusc. Math. 2012 vol. 32 no. 1, s. 159-170, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 1232-9274
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wartość zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; ciągłość rodziny sinusów ; różnica Hukuhary
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; continuity of sine family ; Hukuhara difference ; concave set-valued functions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie