Wynik wyszukiwania
Zapytanie: VIRAL INFECTION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000048692
Tytuł oryginału: Modelling and analysis of dynamics of viral infection of cells and interferon resistance
Autorzy: P. Getto, Marek Kimmel, A. Marciniak-Czochra.
Źródło: -J. Math. Anal. Appl. 2008 vol. 344 iss. 2, s. 821-850, bibliogr. 19 poz.
Impact Factor: 1.046
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813
DOI:
Słowa kluczowe polskie: model infekcji ; zakażenie wirusowe ; analiza asymptotyczna ; równanie różniczkowe zwyczajne ; model populacji ; równanie różniczkowe z opóźnieniem ; kryterium Michajłowa
Słowa kluczowe angielskie: infection model ; viral infection ; asymptotic analysis ; ordinary differential equation ; population model ; delay differential equation ; Mikhailov criterion
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie