Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TRIGONOMETRIC IDENTITIES
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000099278
Tytuł oryginału: On application of decompositions of the known two variable polynomials to generating some identities of trigonometric nature
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, A. Wróbel.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2015 vol. 101 no. 4, s. 561-569, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Cauchy'ego ; wielomian Ma ; wielomian Ferrers-Jackson'a ; tożsamo¶ci trygonometryczne
Słowa kluczowe angielskie: Cauchy polynomial ; Ma polynomial ; Ferrers-Jackson polynomial ; trigonometric identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000091811
Tytuł oryginału: Generalized Gregory's series
Tytuł w wersji polskiej: Uogólniony szereg Gregory'ego
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Appl. Math. Comput. 2014 vol. 237, s. 203-216, bibliogr. 25 poz.
Impact Factor: 1.551
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 0096-3003
e-ISSN: 1873-5649
DOI:
Słowa kluczowe polskie: uogólniony szereg Gregory'ego ; tożsamo¶ci trygonometryczne
Słowa kluczowe angielskie: generalized Gregory's series ; trigonometric identities ; odd harmonic numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000095053
Tytuł oryginału: Sums of the rational powers of roots of cubic polynomials
Tytuł w wersji polskiej: Sumy wymiernych potęg pierwiastków wielomianów stopnia trzeciego
Autorzy: Roman Wituła, P. Lorenc, Michał Różański, M. Szweda.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. Stosow. 2014 z. 4, s. 17-34, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2084-073X
Słowa kluczowe polskie: wielomian Perrina ; tożsamo¶ci trygonometryczne ; równo¶ci Ramanujana
Słowa kluczowe angielskie: Perrin's polynomial ; trigonometric identities ; Ramanujan's equalities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie