Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SET-VALUED
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000091009
Tytuł oryginału: Integral representation of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
Źródło: -J. Appl. Anal. 2012 vol. 18 no. 2, s. 243-258, bibliogr. 20 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wartość zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; całka Riemanna ; odwzorowanie
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; Riemann integral ; representation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/4
Nr opisu: 0000091010
Tytuł oryginału: Some properties of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
Źródło: -Opusc. Math. 2012 vol. 32 no. 1, s. 159-170, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 1232-9274
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wartość zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; ciągłość rodziny sinusów ; różnica Hukuhary
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; continuity of sine family ; Hukuhara difference ; concave set-valued functions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


3/4
Nr opisu: 0000063442
Tytuł oryginału: On uniformly continuous Nemytskij operators generated by set-valued functions
Autorzy: Ewelina Mainka.
Źródło: -Aequationes Math. 2010 vol. 79 iss. 3, s. 293-306, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 0001-9054
e-ISSN: 1420-8903
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcyjne Jensena ; wartość dodana ; operator jednostajnie ciagły
Słowa kluczowe angielskie: Jensen equation ; set-valued ; uniformly continuous operator
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000056767
Tytuł oryginału: On set-valued solutions of a functional equation of Drygas
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor.
Źródło: -Aequationes Math. 2009 vol. 77 iss. 1/2, s. 89-97, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 0001-9054
e-ISSN: 1420-8903
Słowa kluczowe polskie: selekcja ; funkcja addytywna ; wartość dodana ; funkcja kwadratowa ; różnica Hukuhary
Słowa kluczowe angielskie: selection ; additive function ; set-valued ; quadratic function ; Hukuhara difference
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie