Wynik wyszukiwania
Zapytanie: REARRANGEMENTS OF SERIES
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000095736
Tytuł oryginału: On series whose rearrangements possess discrete sets of limit points
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Konrad Kaczmarek.
Źródło: -J. Appl. Anal. 2014 vol. 20 no. 1, s. 93-96, bibliogr. 14 poz.
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: szeregi w przestrzeni Banacha ; przegrupowanie szeregów ; zbiór punktów skupienia
Słowa kluczowe angielskie: series in Banach space ; rearrangements of series ; set of limit points
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie