Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PIECEWISE LINEAR MAP
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000134932
Tytuł oryginału: Generation of values from discrete probability distributions with the use of chaotic maps
Autorzy: Marcin Lawnik, Arkadiusz Banasik, Adrian Kapczyński.
Źródło: -Int. J. Comput. 2020 vol. 19 iss. 1, s. 49-54, bibliogr. 24 poz.
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1727-6209
e-ISSN: 2312-5381
Słowa kluczowe polskie: mapa odcinkowo-liniowa ; dyskretna zmienna losowa ; rozkład Bernoulliego
Słowa kluczowe angielskie: piecewise linear map ; discrete random variable ; Bernoulli distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000126348
Tytuł oryginału: The problem of the inverse Lyapunov exponent and its applications
Autorzy: Marcin Lawnik.
Źródło: -Nonlinear Anal., Model. Control 2018 vol. 23 no. 6, s. 951-960, bibliogr. 31 poz.
Impact Factor: 2.339
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1392-5113
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wykładnik Lapunowa ; mapa odcinkowo-liniowa ; problem odwrotny
Słowa kluczowe angielskie: Lyapunov exponent ; piecewise linear map ; inverse problem
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie