Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ORDER OF MAGNITUDE
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096417
Tytuł oryginału: On some inequalities for Fourier coefficients.
Autorzy: P. Lorenc, Damian Słota, Marcin Szczygieł, Jacek Uryga, Roman Wituła.
Źródło: W: Analysis and simulation of electrical and computer systems. Eds. Lesław Gołębiowski, Damian Mazur. Berlin : Springer, 2015, s. 81-89, bibliogr. 3 poz.
ISBN: 978-3-319-11247-3978-3-319-11248-0
Seria: (Lecture Notes in Electrical Engineering ; vol. 324 1876-1100)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Web of Science; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: współczynniki Fouriera ; rząd wielkości
Słowa kluczowe angielskie: Fourier coefficients ; order of magnitude
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie