Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NUMERICAL LAPLACE TRANSFORM DISTRIBUTION
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000068741
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
Źródło: W: Parallel processing and applied mathematics. PPAM 2011. 9th International conference, Torun, Poland, September 11-14, 2011. Revised selected papers. Pt 2. Berlin : Springer, 2012, s. 242-251, bibliogr. 5 poz.
Seria: (Lecture Notes in Computer Science ; vol. 7204 0302-9743)
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/2
Nr opisu: 0000071841
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
Źródło: W: 9th International Conference on Parallel Processing & Applied Mathematics. PPAM 2011, Toruń, Poland, September 11-14, 2011. Book of abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2011, s. 102
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie