Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MEASURE OF NONCOMPACTNESS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000115771
Tytuł oryginału: Stabilizability of nonlinear infinite dimensional switched systems by measures of noncompactness in the space c0
Autorzy: Radosław Zawiski.
Źródło: -Nonlinear Anal., Hybrid Syst. 2017 vol. 25, s. 79-89, bibliogr. 33 poz.
Impact Factor: 4.010
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 1751-570X
e-ISSN: 1878-7460
DOI:
Słowa kluczowe polskie: system z przełączeniami ; nieskończenie wymiarowy system dynamiczny ; miara niezwartości ; przestrzeń ciągowa
Słowa kluczowe angielskie: switched system ; nonlinear infinite dimensional dynamical system ; measure of noncompactness ; sequence space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie