Wynik wyszukiwania
Zapytanie: LOSS PROBABILITY
Liczba odnalezionych rekordów: 6



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/6
Nr opisu: 0000117098
Tytuł oryginału: Erlang service system with limited memory space under control of AQM mechanizm.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: Computer networks. 24rd International conference, CN 2017, L±dek Zdrój, Poland, June 20-23, 2017. Proceedings. Eds. Piotr Gaj, Andrzej Kwiecień, Michał Sawicki. Cham : Springer International Publishing, 2017, s. 366-379, bibliogr. 10 poz.
ISBN: 978-3-319-59766-9978-3-319-59767-6
Seria: (Communications in Computer and Information Science ; vol. 718 1865-0929)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,88
Bazy indeksuj±ce publikację: Scopus; Springer; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: aktywne zarz±dzanie kolejk± ; AQM ; system obsługi Erlanga ; prawdopodobieństwo utraty ; rozkład liczby zgłoszeń ; technika dodatkowej zmiennej
Słowa kluczowe angielskie: active queue management ; AQM ; Erlang service system ; loss probability ; queue-size distribution ; supplementary variables' technique
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/6
Nr opisu: 0000113679
Tytuł oryginału: Performance evaluation of an M/G/n -type queue with bounded capacity and packet dropping
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2016 vol. 26 no. 4, s. 841-854, 31 poz.
Impact Factor: 1.420
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1641-876X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; bufor o skończonej pojemno¶ci ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; queue-size distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/6
Nr opisu: 0000089619
Tytuł oryginału: On the queue-size distribution in the multi-server system with bounded capacity and packet dropping
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: -Kybernetika 2013 vol. 49 iss. 6, s. 855-867, bibliogr. 24 poz.
Impact Factor: 0.563
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0023-5954
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system kolejkowania typu multi-serwer ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; multi-server queueing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


4/6
Nr opisu: 0000079075
Tytuł oryginału: Queue-size distribution in M/G/1-type system with bounded capacity and packet dropping.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: Modern probabilistic methods for analysis of telecommunication networks. Belarusian Winter Workshops in Queueing Theory. BWWQT 2013, Minsk, Belarus, January 28-31, 2013. Proceedings. Eds: A. Dudin, V. Klimenok, G. Tsarenkov, S. Dudin. Berlin : Springer, 2013, s. 177-186, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-3-642-35979-8978-3-642-35980-4
Organizator: Department of Railway Engineering. Faculty of Transport. Silesian University of Technology. Poland [et al.]
Seria: (Communications in Computer and Information Science ; vol. 356 1865-0929)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksuj±ce publikację: Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; skończony bufor ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system obsługi pojedynczej kolejki ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; single server queueing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/6
Nr opisu: 0000068741
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: Parallel processing and applied mathematics. PPAM 2011. 9th International conference, Torun, Poland, September 11-14, 2011. Revised selected papers. Pt 2. Berlin : Springer, 2012, s. 242-251, bibliogr. 5 poz.
Seria: (Lecture Notes in Computer Science ; vol. 7204 0302-9743)
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/6
Nr opisu: 0000071841
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: 9th International Conference on Parallel Processing & Applied Mathematics. PPAM 2011, Toruń, Poland, September 11-14, 2011. Book of abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2011, s. 102
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie