Wynik wyszukiwania
Zapytanie: LINEAR DISCRETE-TIME FRACTIONAL SYSTEM
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000131760
Tytuł oryginału: Asymptotic properties of discrete linear fractional equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Bull. Pol. Acad. Sci., Tech. Sci. 2019 vol. 67 no. 4, s. 749-759, bibliogr. 40 poz.
Impact Factor: 1.385
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 0239-7528
e-ISSN: 2300-1917
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie Caputo ; równanie Riemanna-Liouville'a ; równanie splotu Volterra ; stabilność ; dyskretny układ liniowy ułamkowego rzędu
Słowa kluczowe angielskie: Caputo equation ; Riemann-Liouville equation ; Volterra convultion equation ; stability ; linear discrete-time fractional system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie