Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INFINITE MATRIX
Liczba odnalezionych rekordów: 17



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/17
Nr opisu: 0000130323
Tytuł oryginału: Sums of square-zero infinite matrices revisited
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Bull. Iran Math. Soc. 2019 vol. 45 iss. 3, s. 911-916, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.313
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 1017-060X
e-ISSN: 1735-8515
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz zero-kwadratowa ; suma ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: square-zero matrix ; sum ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/17
Nr opisu: 0000118293
Tytuł oryginału: Algebričeskie svojstva grupp beskonečnyh matric.
Tytuł w wersji polskiej: Algebraiczne własno¶ci grup macierzy nieskończonych
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2017
Opis fizyczny: , 139 s., bibliogr. 180 poz.
ISBN: 978-83-7880-475-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 671)
Liczba arkuszy wydawniczych: 10
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona ; nieskończona macierz unitrójk±tna ; automorfizm grup
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; infinite unitriangular matrix ; group automorphism
Typ publikacji: M
Język publikacji: RUS
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.


3/17
Nr opisu: 0000110379
Tytuł oryginału: Every infinite triangular matrix is similar to a generalized infinite Jordan matrix
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear and Multilinear Algebra 2017 vol. 65 iss. 7, s. 1362-1373
Uwagi: Corrigendum to "Every infinite triangular matrix is similar to a generalized infinite Jordan matrix" Linear and Multilinear Algebra 2017, s. 1. Dostępny w Internecie: https://doi.org/10.1080/03081087.2017.1397094 [dostęp 4 grudnia 2017]
Impact Factor: 0.835
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona ; nieskończenie wymiarowa przestrzeń wektorowa
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; infinite dimensional vector space ; Jordan canonical form
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/17
Nr opisu: 0000108841
Tytuł oryginału: Dzielniki zera pier¶cienia macierzy nieskończonych.
Autorzy: Sebastian* Żurek, Waldemar Hołubowski, Martyna Maciaszczyk.
¬ródło: W: VI Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '16. Gliwice : [b.w.], 2016, s. 60, bibliogr. 2 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Informatyki. Instytut Matematyki. Wydział Matematyki Stosowanej. Politechnika ¦l±ska, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Słowa kluczowe polskie: dzielniki zera w pier¶cieniach macierzy ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: zero divisors in matrix rings ; infinite matrix
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/17
Nr opisu: 0000104473
Tytuł oryginału: New simple Lie algebra of uncountable dimension
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2016 vol. 492 iss. 1, s. 9-12, bibliogr. 1 poz.
Impact Factor: 0.939
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prosta algebra Lie ; macierz nieskończona ; nieskończenie wymiarowa algebra Lie
Słowa kluczowe angielskie: simple Lie algebra ; infinite matrix ; infinite dimensional Lie algebra
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/17
Nr opisu: 0000110858
Tytuł oryginału: Note on simple Lie algebras of infinite matrices
Autorzy: Waldemar Hołubowski, S. Żurek.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2016 vol. 6 iss. 1, s. 23-26, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: prosta algebra Lie ; nieskończenie wymiarowa algebra Lie ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: simple Lie algebra ; infinite dimensional Lie algebra ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


7/17
Nr opisu: 0000100872
Tytuł oryginału: Derivations of rings of infinite matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Commun. Algebra 2015 vol. 43 iss. 8, s. 3433-3441, bibliogr. 12 poz.
Impact Factor: 0.368
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; ring derivations
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


8/17
Nr opisu: 0000102969
Tytuł oryginału: Epimorfizmy macierzy nieskończonych górnotrójk±tnych.
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: W: Oblicza algebry. Ogólnopolska konferencja naukowa, Kraków, 29-31 maja 2015 r. [online]. Abstrakty. [B.m.] : [b.w.], 2015, (plik pdf) s. 42, bibliogr. 11 poz.
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://algebra.up.krakow.pl/abstr-all-strona3.pdf?w=no [dostęp 24 listopada 2015 r.]
Słowa kluczowe polskie: epimorfizm ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: epimorphism ; infinite matrix
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


9/17
Nr opisu: 0000096696
Tytuł oryginału: Epimorphisms of the ring of infinite triangular matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear and Multilinear Algebra 2015 vol. 63 no. 7, s. 1372-1378
Impact Factor: 0.761
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizmy pier¶cieni macierzy ; nieskończona macierz trójk±tna ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: automorphisms of matrix rings ; triangular infinite matrices ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


10/17
Nr opisu: 0000102954
Tytuł oryginału: Macierze nieskończone Suszkiewicza i Vermesa oraz ich własno¶ci.
Autorzy: Martyna Maciaszczyk.
¬ródło: W: Oblicza algebry. Ogólnopolska konferencja naukowa, Kraków, 29-31 maja 2015 r. [online]. Abstrakty. [B.m.] : [b.w.], 2015, (plik pdf) s. 27, bibliogr. 2 poz.
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://algebra.up.krakow.pl/abstr-all-strona3.pdf?w=no [dostęp 24 listopada 2015 r.]
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona ; macierz Suszkiewicza ; macierz Vermesa
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; Shushkevich matrix ; Vermes matrix
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


11/17
Nr opisu: 0000103615
Tytuł oryginału: Some facts about zero divisors of triangular infinite matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Math. Commun. 2015 vol. 20 no. 2, s. 173-183, bibliogr. 2 poz.
Impact Factor: 0.284
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1331-0623
e-ISSN: 1848-8013
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona ; dzielniki zera w pier¶cieniach macierzy
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; zero divisors in matrix rings
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


12/17
Nr opisu: 0000095757
Tytuł oryginału: Epimorphisms of infinite triangular and unitriangular matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2014 vol. 462, s. 186-203, bibliogr. 22 poz.
Impact Factor: 0.939
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: epimorfizm ; grupa macierzowa ; automorfizm ; nieskończona macierz trójk±tna ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: epimorphism ; matrix group ; automorphism ; infinite triangular matrix ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


13/17
Nr opisu: 0000096498
Tytuł oryginału: On products of matrices of a fixed order
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2014 vol. 446, s. 104-114, bibliogr. 27 poz.
Impact Factor: 0.939
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: generatory grup macierzy ; produkty macierzy ; macierz trójk±tna ; macierz nieskończona ; sprzężenie macierzy
Słowa kluczowe angielskie: generators of matrix groups ; products of matrices ; triangular matrix ; infinite matrix ; conjugacy of matrices
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


14/17
Nr opisu: 0000078525
Tytuł oryginału: Expressing infinite matrices as products of involutions
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2013 vol. 438 iss. 1, s. 399-404, bibliogr. 22 poz.
Impact Factor: 0.983
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: inwolucja ; macierz nieskończona ; macierz trójk±tna
Słowa kluczowe angielskie: involution ; infinite matrix ; triangular matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


15/17
Nr opisu: 0000074443
Tytuł oryginału: On one property of normal subgroups of UT infinity (R)
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2012 vol. 437 iss. 2, s. 2300-2307, bibliogr. 12 poz.
Impact Factor: 0.968
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: komutant ; macierz nieskończona ; podgrupa normalna
Słowa kluczowe angielskie: commutator subgroup ; infinite matrix ; normal subgroup
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


16/17
Nr opisu: 0000081842
Tytuł oryginału: On the use of the infinite matrix assumption and associated concepts A critical review
Autorzy: G. Guerin, N. Mercier, R. Nathan, Grzegorz Adamiec, Y. Lefrais.
¬ródło: -Radiat. Meas. 2012 vol. 47 iss. 9, s. 778-785, bibliogr. 27 poz.
Uwagi: Zawiera materiały z: 13th International Conference on Luminescence and Electron Spin Resonance Dating, 10-14 July, 2011, Toruń, Poland
Impact Factor: 0.861
Punktacja MNiSW: 35.000
p-ISSN: 1350-4487
e-ISSN: 1879-0925
DOI:
Słowa kluczowe polskie: datowanie metod± paleodozymetryczn± ; współczynnik konwersji ; macierz nieskończona ; modelowanie metod± Monte Carlo ; GEANT4
Słowa kluczowe angielskie: paleodosimetric dating method ; conversion rate ; infinite matrix ; Monte Carlo modelling ; GEANT4
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


17/17
Nr opisu: 0000070960
Tytuł oryginału: The lower central series of subgroups of the Vershik-Kerov group
Autorzy: Roksana Słowik.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2012 vol. 436 iss. 7, s. 2299-2310, bibliogr. 14 poz.
Impact Factor: 0.968
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona ; komutant ; grupa Vershika-Kerova
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; commutator subgroup ; Vershik-Kerov group
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie