Wynik wyszukiwania
Zapytanie: HYPERCOMPLEX ALGEBRAS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000087836
Tytuł oryginału: On the symmetry of bioctonionic Julia sets
Autorzy: Andriy Katunin.
Źródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2013 vol. 12 iss. 2, s. 23-28, bibliogr. 18 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
Słowa kluczowe polskie: zbiór Julii ; fraktale ; algebry hiperzespolone
Słowa kluczowe angielskie: Julia set ; fractals ; hypercomplex algebras
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie