Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GENERALIZED MANDELBROT SET
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000098512
Tytuł oryginału: On a visualization of the convergence of the boundary of generalized Mandelbrot set to (n-1)-sphere
Autorzy: Andriy Katunin, Kamil Fedio.
Źródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2015 vol. 14 iss. 1, s. 63-69, bibliogr. 14 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
DOI:
Słowa kluczowe polskie: uogólniony zbiór Mandelbrota ; fraktale ; konwergencja
Słowa kluczowe angielskie: generalized Mandelbrot set ; fractals ; convergence ; generalized sphere
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie