Wynik wyszukiwania
Zapytanie: DIMENSION THEORY
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000049422
Tytuł oryginału: On the relation between lacunarity and fractal dimension.
Autorzy: Przemysław Borys.
Źródło: W: XXI Marian Smoluchowski Symposium on Statistical Physics, Zakopane, Poland, September 13-18, 2008. Eds: P. Góra, E. Gudowska-Nowak, A. Weron. Polish Academy of Arts and Sciences, Jagellonian University. M. Smoluchowski Institute of Physics. Cracow : Institute of Physics of the Jagiellonian University, 2009, s.1485-1490, bibliogr. 10 poz.
Organizator: Marian Smoluchowski Institute of Physics and Mark Kac Complex System Research Center Jagellonian University. Kraków
Seria: (Acta Physica Polonica B ; vol. 40, nr 5 0587-4254)
Słowa kluczowe polskie: fraktale ; teoria wymiarów ; teoria estymacji ; skalowanie ; fizyka statystyczna
Słowa kluczowe angielskie: fractals ; dimension theory ; estimation theory ; scaling ; statistical physics
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. P.2937
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie