Wynik wyszukiwania
Zapytanie: AUTOMORPHISM OF GROUPS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000077449
Tytuł oryginału: Fixed points of automorphisms preserving the length of words in free solvable groups
Autorzy: Witold Tomaszewski.
Źródło: -Arch. Math. 2012 vol. 99 nr 5, s. 425-432, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.376
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizm grup ; grupa rozwiązywalna ; tożsamość ; punkty stałe ; słowa symetryczne
Słowa kluczowe angielskie: automorphism of groups ; solvable group ; identity ; fixed points ; symmetric words
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie