Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SCHAUDER FIXED-POINT THEOREM
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000106956
Tytuł oryginału: Schauder's fixed-point theorem in approximate controllability problems
Autorzy: Artur Babiarz, Jerzy Klamka, Michał Niezabitowski.
Źródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2016 vol. 26 no. 2, s. 263-275, bibliogr. 53 poz.
Impact Factor: 1.420
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1641-876X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalność przybliżona ; przestrzeń Banacha ; przestrzeń Hilberta ; twierdzenie Schaudera o punkcie stałym ; przestrzeń nieskończenie wymiarowa
Słowa kluczowe angielskie: approximate controllability ; Banach space ; Hilbert space ; Schauder fixed-point theorem ; infinite-dimensional space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie