Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RIEMANN INTEGRAL
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000105937
Tytuł oryginału: Discrete dynamical systems with infinite Lyapunov exponent and their applications in computer science.
Autorzy: Marcin Lawnik.
¬ródło: W: 9th CHAOS 2016. Chaotic modeling and simulation. International conference, London, U.K., 23-26 May 2016. Book of abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2016, s. 57-58, bibliogr. 2 poz.
Słowa kluczowe polskie: wykładnik Lapunowa ; całka Riemanna ; chaos ; kryptografia ; układ dyskretny
Słowa kluczowe angielskie: Lyapunov exponent ; Riemann integral ; chaos ; cryptography ; discrete system
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/4
Nr opisu: 0000091009
Tytuł oryginału: Integral representation of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2012 vol. 18 no. 2, s. 243-258, bibliogr. 20 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: warto¶ć zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; całka Riemanna ; odwzorowanie
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; Riemann integral ; representation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/4
Nr opisu: 0000074475
Tytuł oryginału: On the Riemann integral of set-valued functions
Tytuł w wersji polskiej: Całka Riemanna z funkcji wielowarto¶ciowych
Autorzy: Bożena Pi±tek.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. Stosow. 2012 z. 2, s. 5-18, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 2084-073X
Słowa kluczowe polskie: całka Riemanna ; funkcja wielowarto¶ciowa
Słowa kluczowe angielskie: Riemann integral ; set-valued function
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


4/4
Nr opisu: 0000058649
Tytuł oryginału: On the continuity of the integrable multifunctions
Autorzy: Bożena Pi±tek.
¬ródło: -Opusc. Math. 2009 vol. 29 no. 1, s. 81-88, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: multifunkcja ; całka Riemanna ; całka Aumanna ; metryka Hausdorffa ; odstęp Hausdorffa
Słowa kluczowe angielskie: multifunction ; Riemann integral ; Aumann integral ; Hausdorff metric ; Hausdorff distance
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie