Wynik wyszukiwania
Zapytanie: IP ROUTERS DELAYS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000109817
Tytuł oryginału: Delays in IP routers, a Markov model.
Autorzy: Tadeusz* Czachórski, Adam Domański, J. Domańska, M. Pagano, A. Rataj.
Źródło: W: Computer and information sciences. 31st International symposium, ISCIS 2016, Kraków, Poland, October 27-28, 2016. Proceedings. Eds.: Tadeusz Czachórski, Erol Gelenbe, Krzysztof Grochla, Ricardo Lent. Cham : Springer, 2016, s. 185-192, bibliogr. 22 poz.
ISBN: 978-3-319-47216-4978-3-319-47217-1
Seria: (Communications in Computer and Information Science ; vol. 659 1865-0929)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Springer; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: model kolejkowy Markova ; samopodobieństwo
Słowa kluczowe angielskie: Markov queueing model ; self-similarity ; IP packets length distribution ; IP routers delays
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie