Wynik wyszukiwania
Zapytanie: FIBONACCI POLYNOMIAL
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000098765
Tytuł oryginału: Generalizations of Fibonacci polynomials and free linear groups
Autorzy: Piotr Słanina.
Źródło: -Linear and Multilinear Algebra 2016 vol. 64 iss. 2, s. 187-195, bibliogr. 14 poz.
Impact Factor: 1.000
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: grupa wolna ; grupa liniowa ; wielomian Fibonacciego
Słowa kluczowe angielskie: free group ; linear group ; Fibonacci polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/3
Nr opisu: 0000065089
Tytuł oryginału: Fibonacci and Lucas polynomials
Tytuł w wersji polskiej: Wielomiany Fibonacciego i Lucasa
Autorzy: Roman Wituła.
Źródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2011 vol. 67 no. 2, s. 175-186, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: wielomian Fibonacciego ; wielomian Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci polynomial ; Lucas polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000061593
Tytuł oryginału: Prodinger's algebraic identities and their applications
Tytuł w wersji polskiej: Algebraiczna tożsamość Prodingera i jej zastosowania
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
Źródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2010 vol. 64 no. 2, s. 225-237, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Fibonacciego ; wielomian Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Fibonacci polynomial ; Lucas polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie